Pronájem kanceláří - SmíchOFF

Pronájem kanceláří  - SmíchOFF Pronájem kanceláří  - SmíchOFF
Pronájem kanceláří  - SmíchOFF Pronájem kanceláří  - SmíchOFF
Pronájem kanceláří  - SmíchOFF Pronájem kanceláří  - SmíchOFF

Popis nabídky

K pronájmu nabízíme kancelářské prostory v moderní administrativní budově SmíchOFF. Ve 4. NP si je možné pronajmout plochu o rozloze až 1 316 m2 a v 5. NP plochu o rozloze až 1 318 m2. Měsíční nájemné činí 419 Kč - 431 Kč/m2 (16,50 - 17 EUR/m2). Dále se hradí měsíční servisní poplatky ve výši 85 Kč/m2.

Kancelářská budova SmíchOFF se nachází v těsné blízkosti smíchovské lokality Anděl. Tato oblast nabízí široké spektrum služeb v bezprostřední blízkosti – obchodní centrum, restaurace, supermarkety, multikina, fitness a sportovní centra. Je zde výborné spojení městkou hromadnou dopravou – metro linky B, tramvaje, autobusy.

Budova nabízí 1 000 m2 odpočinkové komunitní zahrady a venkovních teras s barbeque zónou, kterou mohou využívat všichni nájemci. K dispozici je i 91 parkovacích míst a 48 stojanů pro jízdní kola včetně sprch a toalet pro cyklisty.

Budova byla úspěšně dokončena v září 2019 a prostory jsou okamžitě k dispozici.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Parametry

Číslo zakázky KRS13092021 Lokalita Okres Hlavní město Praha Část obce Smíchov Ulice Plzeňská Cena Cena nájmu 419 / m²/měsíc Poznámka Měsíční servisní poplatky ve výši 85 Kč/m2.
Kontaktujte nás
*
*
*
email: phone: fname: fullname: lname:
Beru na vědomí zpracování osobních údajů
Poloha zadaná inzerátem je ulice